Recenze Akai LPK25

František Lasovský

Přidáno: 2. ledna 2017

Zakoupeno v AUDIOTEK MEGASTORE

• Funguje skvěle
  • Klávesy jdou podle mého trochu ztěžka

Za ty peníze dobrá koupě

Jirka

Přidáno: 14. října 2015

• levný, malý, značka
  • nemohl jsem spárovat se žádným programem zdarma :(

doporučuji, ale hledání programu ke spárování je vždy těžké. Nejlépe, když už budete mít koupený program.

Ověřený zákazník Shop4djs.com

Tomáš Holešinský

Přidáno: 4. ledna 2015

Zakoupeno v Shop4djs.com

Je to moje první zkušenost s midi klávesami, takže nemůžu objektivně popsat jeho užitné vlastnosti:)..Stále se s produktem seznamuju..Přesto mě, ale zaujaly jeho kompaktní rozměry, které jsou určitě výhodou pro mobilitu. Všude se vleze a nemusíte se starat o jeho uskladnění.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz

Přidáno: 3. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• jednoduché
  • kvalitní
  • všestrané
  • žádné

Splnilo to vše, co jsem očekával, spolehlivý pomocník, vyplatí se investovat jestli máte zálibu v hudbě, a sem tam si něco chcete zkusit nahrát, hlavní je třeba ztratit dojem ultimate beat makera, tzn. že si koupíte klávesy a jste na úrovni světové špičky, je nutný znát i programy s kterými pracovat. Za mě určitě spokojenost s nákupem.

Přidáno: 7. června 2014

• skladné na cesty
  • dynamika úhozu
  • raději bych klávesy plné velikosti, je to trochu nezvyk, klávesy jsou o cca 2mm užší než normální
  • dynamika úhozu je na základě rychlosti a ne síly úderu, při velmi pomalém stlačení nezahraje, chová se trochu jako klasické piano a ne keyboard, i když tuhost je úplně jiná
  • jsou to jen MIDI klávesy, dělá se i varianta plného keybordu, ale je značně větší, škoda že není varianta stejné velikosti včetně syntetizéru

Na cvičení na cestách případně hraní někde venku jako základ postačuje, je třeba si ale na něj zvyknout

Kvalita provedení: Dobrá
Ověřený zákazník MUZIKER.cz

Přidáno: 14. dubna 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi dobrá klávesnice, malé rozměry.
  • Místo arpegia by se spíš hodilo pár točítek, ale v té ceně se to asi nedá čekat.

Cenově vhodná volba pro začátečníka jako já.

Přidáno: 2. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

Velmi kvalitní provedení za vynikající cenu.

Přidáno: 23. dubna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

Koupili jsme klávesy pro děti, jsme s nimi naprosto spokojeni

Přidáno: 31. ledna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

levny a funkcni, pekna hracka mam co jsem chtel. uvidime casem kdy se ten mini usb urve

Přidáno: 7. srpna 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

Za velmi nízkou cenu dobrá kvalita. Po připojení do počítače ihned funguje (bez předchozí instalace čehokoliv), zpracování se zdá až překvapivě kvalitní, jedinou nevýhodou pro někoho můžou být docela tenké klávesy.

Zdeněk Špička

Přidáno: 5. března 2013

• Malý, skladný, lehký.
  • Naprosto nedostatečná softwarová podpora.

Využitelnost pro začátečníky je omezena chybějícím základním softwarem. Pokud si ho někde dokážete vyčenichat, pak je zařízení doporučitelné.