ALESIS VMINI

Počet kláves
Dynamická klávesnice

• , zakoupeno v Kytary.cz

Toto je můj první MIDI kontroler, jsem v tomto úplný začátečník. Před objednáním jsem pročetl hodně recenzí a podíval se na hodně videí, rozhodoval jsem se mezi tímto, Arturia Minilab a Arturia Microlab. Pro moje potřeby je Alesis Vmini nejlepším kompromisem z hlediska funkcí i ceny.

Nelituji zakoupení produktu. Je kvalitně zpracovaný, příjemně se na něj hraje. Nemohu moc porovnávat s jinými, ale jsem velmi spokojen. Super jsou 4 kvalitní drum pady, v této cenové kategorii nevídané.

Doporučuji lidem, kteří s tím začínají, hudebním mistrům asi ne. :D

Pozor, zařízení je opravdu malé, někomu by velikost kláves nemusela vyhovovat. S tím jsem ale počítal a vůbec mi to nevadí.

Jediná menší nevýhoda: při hraní má přístroj tendenci se občas kinklat ze strany na stranu. Možná to dělá jen můj konkrétní kus, nevím. Není to ale nic hrozného, nevadí mi to, podložil jsem to kouskem papíru a OK.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Funguje tak jak má

Počet kláves
Dynamická klávesnice

USB/MIDI keyboard Alesis V Mini je kompaktní MIDI klaviatura, která je vhodná pro vytváření hudby na cestách nebo jako oblíbený kontrolér, který si pohodlně vezmete do každého studia nebo na vystoupení. Nabízí 25 dynamicky citlivých mini kláves, čtyři podsvícené tlakově citlivé pady k ovládání bicích nebo samplů a čtyři podsvícené, přiřaditelné knoby, vhodné především k ovládání efektů, filtrů apod. Pro další ovládání nechybí transpoziční tlačítka oktáv a tlačítka pro sustain, pitch bend a modulaci. Samozřejmostí je Plug´n´Play, takže klávesy jen zapojíte přes USB a můžete rovnou začít ovládat váš oblíbený software. K Alesis V Mini se dodává balík softwarových nástrojů Xpand!2.

• , zakoupeno v Kytary.cz

Doporučuji lidem, kteří s tím začínají, hudebním mistrům asi ne. :D