M-Audio CTRL 49

Počet kláves
Dynamická klávesnice

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalitní dílenské zpracování, logické členění, výborný poměr cenaúvýkon
    • jen 4 oktávy :-) , nenačítá mi expanzní paky Nexus 2 (mám tam přes 3000 presetů, zobrazuje mi jen 703), ale to není problém, používat se dají všechny, je to jen kosmetická vada na kráse

Super ovladač, netřeba šáhnout na myš, VIP aplikace usnadní práci. Doporučuji

Počet kláves
Dynamická klávesnice

USB/MIDI keyboard M-Audio CTRL49 je prvotřídní klávesový kontrolér, který kombinuje tvůrčí sílu VST nástrojů, FX pluginů, DAW faderů a transportních tlačítek a fyzického rozhraní, kde máte doslova vše „po ruce“. CTRL49 má detailní barevný displej a robustní ovladače, které lze velmi snadno přiřazovat k funkcím VST pomocí automatického mapování a aplikaci Virtual Instrument Player (VIP). Úzká integrace mezi hardwarem a softwarem umožňuje okamžitý 1:1 přístup ke všem ovládacím prvkům daného pluginu, stejně jako k DAW funkcím typů level, solo, mute, record, select a také transportním funkcím. A to vše bez nutnosti sáhnout na počítač. CTRL49 a VIP software také spolupracují při třídění a manipulaci s knihovnou VST nástrojů a FX pluginů. Integrovaný prohlížeč umožňuje snadné filtrování, výběr a náhled jednotlivých nástrojů dle jejich specifických atributů. Můžete také vrstvit až 8 různých VST nástrojů a vytvářet tak zcela nové zvukové kompozice. Také si můžete vytvořit seznam nastavení, který poskytne rychlý přístup k oblíbeným nástrojům pro živé vystoupení nebo práci ve studiu. CTRL49 kombinuje zcela novou zakázkovou klaviaturu a hardwarové ovladače spolu s přelomovými softwarovými funkcemi a posouvá tak virtuální hudební pracovní prostředí na vyšší úroveň.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalitní dílenské zpracování, logické členění, výborný poměr cenaúvýkon

Super ovladač, netřeba šáhnout na myš, VIP aplikace usnadní práci. Doporučuji

• Na pohled hezký
    • Bohužel nejde nainstalovat software VIP . zkoušel jsem to na více počítačů s OP-VIN

Nelze zatím celkově z hodnotit

• Ke klaviatuře dostane uživatel spoustu softwarové výbavy navíc: kromě zásadní aplikace VIP je to Ableton Live Lite a něk...

Zobrazit celou recenzi na www.musicstage.cz