Recenze M-Audio Keystation 49 II

Ověřený zákazník MUSIC CITY

Marika Skoblíková

Přidáno: 3. února 2018

Zakoupeno v MUSIC CITY

Pro mě složité bez českého návodu. Sama bych to s mým programem na noty nepropojila, takže musel nastoupit manžel. Ale nyní funguje super a jsem nadšená.

Kvalita provedení: Výborná
Ověřený zákazník Techhouse

I. N.

Přidáno: 29. listopadu 2016

Zakoupeno v Techhouse

• Plug & play, design, nápájení s USB 5V, není zapotřebí jiný přísun energie přes napájecí adaptér.Snadné ovládání.
  • Musel jsem produkt reklamovat, nefungovalo kolečka PITCH, MODULATION, a táhlo VOLUME, Tlačítka + a - OCTAVE.Po reklamaci vadného kusu za nový kus funguje všechno, produkt je funkční na 100%!

Jde o kategorií hudebních nástrojů pro ty, kdo si nemůže dovolit hudební nástroj za 20 tisíc a více.Jde o střední cenovou hladinu hudebních nástrojů.Vše funguje jak má, není důvod si myslet že jde o nekvalitní výrobek!Výrobek kvalitní je!Občas každý narazí na vadný kus, po reklamací většinou je výrobek už bez závad a je plně funkční.Osobně doporučuji tento produkt - výrobek hlavně těm kdo teprve začíná s hudbou nebo si nemůže dovolit investovat velké peníze.Například : Žije sám a platí všechno, to pak moc peněz nezbyde.

Kvalita provedení: Dobrá

Akai MPK 2 MINI