Recenze M-Audio Oxygen 61 IV

• množství nastavitelných ovladačů
  • jemná klaviatura
  • 8 padů je fajn
  • možnost auto modu
  • asi je to Daw kterou používám, ale strávil jsem 3 dny než jsem přišel jak nastavit jednotlivé funkce
  • horší nastavení dynamiky kláves (nebo jejich citlivost?)

klávesy jsou dobré, fungují, ale kdyby nebyly ve slevě, tak si je příště asi nekoupím. důvod? ne příliš kvalitní provedení. některá táhla lehce zadrhávají (po častějším používání se to zlepší), některá bych řekl, že jsou lehce nakřivo usazená. pady vypadají kvalitněji. předtím jsem měl fox keystation a je to obrovský krok nahoru, bohužel už ne v nastavení funkcí, chybí nastavení polarity sustain pedálu přímo na klaviatuře (musíte pokaždý zapínat a vypínat) a nějak jsem ještě nepřišel na jednoduché nastavení citlivosti dynamiky kláves (aby se měnila podle reálného úderu). shrnutí? chybí ta kvalita v detailech, kterou jsem očekával. prostě si říkáte M-Audio - wow... a pak si je koupíte a říkáte si: m-audio - tohle?

Kvalita provedení: Dobrá

Akai MPK 2 MINI