Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Ověřené recenze Native Instruments Komplete Kontrol S25

www.audiozone.cz

Přidáno: 18. prosince 2014

Audiozone • Recenze - Native Instruments KOMPLETE 10 a KONTROL S-Series

Když už se zdálo, že se dá příchod nové verze balíku KOMPLETE odhadnout poměrně přesně dopředu i z hlediska obsahu, překvapili nás Native Instruments konceptem KOMPLETE KONTROL, který je prostě skvělý a v kombinaci s tak širokým portfoliem jako KOMPLETE je neuvěřitelně mocný. Nový balík je určitě skvělou volbou pro nové uživatele a vlastníky předešlých verzí, kromě té minulé. Uživatelé K9 a K9U totiž přece jen už mají velkou řadu obsažených produktů ve svém vlastnictví a novinky jsou spíš zajímavosti doplňující už tak bohatou kolekci. Navíc již pravděpodobně získali KOMPLETE KONTROL software a tím pádem je pro ně extrémně zajímavý hardwarový kontrolér. Takže každý si najde to svoje. Já osobně si kontrolér po testu rozhodně zakoupím, protože už teď jsem se s ním tak sžil, že se nechci vracet k obyčejnému modelu.

Celá recenze na www.audiozone.cz