Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze Studiologic SL88 STUDIO

Ověřený zákazník MUZIKER.cz

Vojtěch

Přidáno: 2. ledna 2018

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Skvělá klaviatura za přijatelnou cenu. Pocit ze hry téměř jako na klasickém klavíru.
  • Výborné celkové dílenské zpracování. Čistý design. Knoby na modulace atd. fungují spolehlivě. Kontroler používám s Native Instrument a vše funguje bez problémů.
  • Možná mi trochu vadí minimalistické ovládání hlavního menu. Otočným ovladačem se trochu nešikovně stlačením aktivuje midi kanál. Občas se mi stalo, že místo zapnutí midi kanálu jsem přepnul na druhý kanál...je to ale možná jen o zvyku. Otočný ovladač mohl být nižší...

Celkově jsem spokojen. Pro použití ve studiu jako hlavní midi klaviatura je to skvělá volba..

Kvalita provedení: Výborná

NOVATION Circuit