Nejnovější recenze ze sekce Midi

• množství nastavitelných ovladačů
  • jemná klaviatura
  • 8 padů je fajn
  • možnost auto modu
  • asi je to Daw kterou používám, ale strávil jsem 3 dny než jsem přišel jak nastavit jednotlivé funkce
  • horší nastavení dynamiky kláves (nebo jejich citlivost?)

klávesy jsou dobré, fungují, ale kdyby nebyly ve slevě, tak si je příště asi nekoupím. důvod? ne příliš kvalitní provedení. některá táhla lehce zadrhávají (po častějším používání se to zlepší), některá bych řekl, že jsou lehce nakřivo usazená. pady vypadají kvalitněji. předtím jsem měl fox keystation a je to obrovský krok nahoru, bohužel už ne v nastavení funkcí, chybí nastavení polarity sustain pedálu přímo na klaviatuře (musíte pokaždý zapínat a vypínat) a nějak jsem ještě nepřišel na jednoduché nastavení citlivosti dynamiky kláves (aby se měnila podle reálného úderu). shrnutí? chybí ta kvalita v detailech, kterou jsem očekával. prostě si říkáte M-Audio - wow... a pak si je koupíte a říkáte si: m-audio - tohle?

Přidáno: 8. prosince 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• několik různých typů controllerů včetně ovládání playbacku
  • malé rozměry
  • barevné podsvícení controllerů
  • automatické párování controllerů s funkcemi softwaru nefunguje, i když to výrobce slibuje. Tlačítka je nutné spárovat růčně přes nastavení softwaru (testováno s Ableton Live)

Vhodné pro skládání elektronické hudby a to včetně bicích, díky tlakovým padům. Zároveň zvládne i ovládat funkce softwaru, díky tlačítkům play, stop, record a rotorovým controllerům.

Jediný problém je, že výrobce slibuje automatické párování controllerů s funkcemi mnoha různých softwarů díky "revoluční technologii" HyperControl. Bohužel mi tato revoluční technologie nefunguje v Ableton Live a musím si tedy všechno nastavit ručně. Není to jen můj problém, nalezl jsem mnoho vláken na fórech, kde to lidi pořád dokola řeší.

M-Audio Keystation Mini 32 II

M-Audio Keystation Mini 32 II

Přidáno: 3. prosince 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kupoval jsem jej pro psaní not v Musescore. Zcela splnil mé očekávání. Noty lze sázet velmi rychle a efektivně. Přístroj má samozřejmě i mnoho jiných funkcí, které jsem nevyužil a které docení tvůrci hudby na PC. Více v instruktážním videu
  • Nefunguje v Linuxu. Musím se kvůli němu přepínat do Windows. (což asi pro většinu Win uživatelů nebude probém).

Doporučuji. Mnoho funkcí za rozumnou cenu.
Pro sazbu not ideální. Pomocí tlačítek OCTAVE +/- možno hrát a sázet v celém rozsahu klavíru.

Korg Taktile 49

Korg Taktile 49

Přidáno: 19. listopadu 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Skvělý hlavně jako kontroler pro jakékoli midi. I pro nepodporovaný DAW, Pro moduly, jiné klávesy apod. Podle mě nejlepší kontroler k jakémukoli DAW předčí i ty nejdražší značky. Je rychle a jednoduše konfigurovatelný. Touch pady byli v začátku tuhé, ale pak začali úžasně pracovat a to jsem i bubeník zvyklí na správný "time- ming" a studio live nahrávání. . Akordy a apregiator je rovněž úžasný.
  • Kvalita klávesnice je nízká, ovšem jen pro svou absenci tlaku, né však podprůměrná a trošku hlučnější. Jde jen o zvyk. Na opravdové hraní používám klávesnici v ceně 100 tisíc, tak pochopte mou malou nespokojenost.

Nekupujte si složité a těžko konfigurovatelné midi kontrolery...tento je velice jednoduchý a dobrý. Oceňuji velice i možnost ho připojit k DAW, nebo notebooku pomocí USB a pak dále další klávesy nebo modul pomocí klasických zástrček midi 5 DIN, připojení nožních pedálů. Jsem opravdový profesionál s hlubokou znalostí midi, ale přesto mám rád jednoduché funkční a praktické věci a tou Korg až na malé nedostatky vždy je. I přes né příliš kvalitní klávesnici, která je stejně dostačující pokud nejste virtuóz, je to nejlepší kontroler na trhu. Např: doporučované Axiomy, končí v bazarech. Sám jsem axiom testoval a zahodil. Ovšem klaviaturu měl lepší, ale k čemu my byla když ani za den jsem nebyl schopen ho konfigurovat s DAW. Provedení konstruktérské je na vysoké úrovni a snese i hrubší zacházení a transport například pro live koncerty. Vytvořit song v DAW s tímto kontrolerem, s automatizovanou mixáží apod. je otázkou minut, a to jsem potřeboval. Né složitý a trapně nepraktický kontroler. Nemohu si ho vynachválit.

Akai MPK 2 MINI

Akai MPK 2 MINI

Přidáno: 24. října 2015

• Cena, poměr tlačítek,malá velikost,
  • Dobrá podpora na stránkách Akai co se týče software,Vst, Essentials atd..
  • Slabé návody na FL studio na youtube a webu i na stránkách výrobce.(Google použit)
  • Délka kabelu USB, je dost krátký do metru.

Všeobecný spokojenost z výrobkem, při seznamování s klávesami.

Přidáno: 14. října 2015

• levný, malý, značka
  • nemohl jsem spárovat se žádným programem zdarma :(

doporučuji, ale hledání programu ke spárování je vždy těžké. Nejlépe, když už budete mít koupený program.

MIDITECH MidiStart Music 49

MIDITECH MidiStart Music 49

Přidáno: 12. října 2015

• dobrá klaviatura
  • software je obtížně stahnutelné a nakonec se dozvíte,že jde o demo.

musíte oživit vlastními programy.

M-Audio Axiom 61 MKII

M-Audio Axiom 61 MKII

Anonym Anonym

Přidáno: 7. října 2015

- Vybavená midi klaviatura se všemi potřebnými funkcemi skoro na všechno a za rozumnou cenu

- Aby se využily všechny funkce, jsou nutné znalosti v oblasti midi, počítačů a je třeba být samozřejmě hudebníkem, taky mít i ostatní potřebný hardware a software, aby klaviatura byla využitelná. Vzhledem k manuálu se bude hodit i znalost angličtiny. (info pro úplné laiky)

- Polovyvážená klaviatura je dobrým kompromisem, na který se dá docela dobře zvyknout. (beru to pochopitelně podle sebe) Rozsah pěti oktáv stačí na běžnou hudbu.

- Jako plusy vidím - channel aftertouch, 4 programovatelné zóny, dostatečné možnosti připojení (midi in/out, usb-midi, vstup pro sustain i expression pedál, vstup pro externí napájení), vlastní vypínač. Přiložen byl i Ableton Live Lite na CD.

- Design hodnotím kladně, nepůsobí jako hračka a není to hranatá krabice. Konstrukce mi přijde kvalitní, masivní a pevná, nevidím nějaký extra objektivní důvod, proč to chtít z plechu. Hmotnost a rozměry jsou přijatelné pro převážení a občasnou manipulaci.

- Mám víc výrobků od m-audio, některé už roky a zatím jsem spokojen. Výrobek mohu doporučit kvůli dobrému poměru ceny, kvality a výkonu.

Anonym Anonym

Přidáno: 2. srpna 2015

(naposledy upraveno 4. srpna 2015)

• M-Audio
  • plní účel spolehlivě
  • asi i cena
  • velikost může být kladem i záporem

Koupil jsem kvůli potřebě mobility v určitých situacích jako doplněk k vybavení v plné velikosti, jsem spokojen.

Na tvorbu jednodušší hudby a experimentování se zvukem nebo zápis not to může dobře posloužit, ale nebudete to vnímat jako plnohodnotný nástroj.

Jinak toto zařízení samo nehraje, je to ovládání pro softwarové nástroje. (pro toho, kdo to neví)

Rychlost odezvy závisí výhradně na počítači, driveru zvukové karty (ASIO), popř. nastavení softwaru a nijak na tomto midi kontroleru.

CME UF60 Classic

CME UF60 Classic

Přidáno: 9. července 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• solidní vybavenost, slušná klaviatura, cena
  • váha, některé chybějící funkce

Nástroj přesně odpovídá cenové relaci - spíše za ty peníze je výborný. Má některé funkce, které přísluší dražším nástrojům (třeba aftertouch), a případné chybějící funkce (detailnější programování - třeba rozdílné funkce při SPLITu) tak levný nástroj mít prostě nemůže. Pro můj účel je naprosto vyhovující.

Novation Launchkey Mini

Novation Launchkey Mini

Přidáno: 19. května 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Je to kvalitní výrobek.
  • Nic.

Výrobek splnil očekávání, jen se s ním naučit lépe valit do plných. :-)

Korg microKEY 25

Korg microKEY 25

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2015

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Jednoduchost -žádné zbytečné tlačítka
  • Joystick sjednocující modulation wheel a pitch bend
  • Zdvih kláves a jejich citlivost
  • Podsvícení tlačítek pro octave up/down
  • Arpeggiator
  • Korg
  • Velký konektor USB (typ B) na přístroji, uvítal bych spíš malý mini-A či micro-B konektor
  • Nic jiného

Fajn klávesky pro rychlý záznam nápadů do DAWka, ideální k notebooku, pro přesun či cestování. Jednoduché bez zbytečných tlačítek a displayů, takže se soustředíte jen na hru.

Alesis V61

Alesis V61

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2015

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobrý stisk, žádné bláto
  • Plno funkčních tlačítek
  • Některá funkční tlačítka záhadně mění nastavení kláves, nemůžu je tedy používat
  • Občas klávesy nepošlou MIDI Note Off a některé tóny tak zůstavají viset, stejně jako se občas neodešle ani Note On, takže se tón vůbec neozve

Poměrně slušné klávesy za slušnou cenu, mají pár much, které se dají přehlédnout, ale občas mohou být docela otravné.
Design velice povedený, zabírají minimum místa (v porovnání s jinými).

FOX KeyControl 49

FOX KeyControl 49

Přidáno: 14. dubna 2015

• Poměr cena/výkon
  • Nevím, zda to je výhoda či nevýhoda, ale klapky jdou poměrně ztuha

Controlerr jsem potřeboval abych nemusel ťukat myši do jednotlivých not virtuální klaviatury a k tomuto účelu slouží dobře. Další funkce, které má nevyužívám

Přidáno: 22. února 2015

• hračka pro děti
  • bez softwaru

jsem zklamaný z tohoto nástroje. Očekával jsem více.

Nedoporučuji

Akai SynthStation 49

Akai SynthStation 49

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2015

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Vše funguje na výbornou. Perfektní zvuky.
  • absence softwaru proti jiným výrobcům midi kontroleru
  • Chybí mi midi IN/OUT

Vybral jsem si konkretně tento model. Ve spojení s iPadem2 se
z toho stává opravdu skvělé hudební zařízení.

Mohu doporučit.

Vzhledem k příznivé ceně se vyplatí investovat do tohoto nástroje.

Novation Launchkey 61

Novation Launchkey 61

Ověřený zákazník dj-obchod.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2015

Zakoupeno v dj-obchod.eu

• good price.. lots of functions.. lightweight.. works brilliant with Ableton..
  • nothing

a great product

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2015

Zakoupeno v Shop4djs.com

Je to moje první zkušenost s midi klávesami, takže nemůžu objektivně popsat jeho užitné vlastnosti:)..Stále se s produktem seznamuju..Přesto mě, ale zaujaly jeho kompaktní rozměry, které jsou určitě výhodou pro mobilitu. Všude se vleze a nemusíte se starat o jeho uskladnění.

Miditech i2 61 BK

Miditech i2 61 BK

Přidáno: 2. ledna 2015

potřeboval jsem nový

Alesis V49

Alesis V49

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. prosince 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• MIDI klávesy, kde za velmi příjemnou cenu získáte nečekaně kvalitní mechaniku, slušné vybavení, pěkný SW v bundle zdarma.
  • U nástroje nic špatného není, problém je v nárocích na PC, které nejsou u výrobku specifikovány.

Chtěli jsme něco na "takové to domácí hraní" a za tuhle cenu jsme do toho rádi šli. Ale naše PC s onboard zvukovkou Realtek HD Audio nebylo schopné online hraní (velká latence), takže to vracíme - ale to není problém nástroje :-)

Zobrazuji 301 - 320 ze 404 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18...21