Nejnovější recenze ze sekce Midi

MIDITECH GarageKey Groove

Přidáno: 18. února 2014

• Rozměr: 34 x 21 cm
  • Poměrně tuhá klaviatura - Ale jde o zvyk
  • Miditech Software Bundle - Je jen ke stažení pro neznalce Pc to může být problém. Otravující registrace pro zaslání FREE KEY programů.

Na to moje ´´hraní´´ vyhovující
S FL studio šlape bez problémů

Ověřený zákazník Shop4djs.com Ověřený zákazník

Přidáno: 11. února 2014

Zakoupeno v Shop4djs.com

• Výborný nástroj za skvělou cenu. Integrace (v mém případě) s Reason7. Výborná klaviatura.

Behringer UMX610

Behringer UMX610

Přidáno: 27. ledna 2014

• vzhled
  • kvalita
  • nějak si nerozumí s mým počítačem (Win8) a programy které mám k dispozici
  • přiložené CD je pro starší systémy
  • máme i jinou značku a ta po připojení k PC funguje bezproblémově

v podstatě jsem spokojená až na ty problémy výše uvedené,ale podle videí na internetu je to v této cenové hladině asi to nejlepší

Přidáno: 20. ledna 2014

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Byl to dárek pro syna.
  • Nevím.

Celková spokojenost.

M-Audio Oxygen 25 MKII

M-Audio Oxygen 25 MKII

Přidáno: 15. ledna 2014

Zakoupeno v MUSIC CITY

• modulační a pitch kolečko
  • vcelku intuitivní ovládání
  • chvíli trvala synchronizace s Cubase, ale to není chyba nástroje

ve své cenové relaci jde o skvělý nástroj
použití je snadné
ostatním doporučuji vyzkoušet

Přidáno: 2. ledna 2014

• rozměry
  • váha
  • USB
  • špatná citlivost kláves, pro plný tón musím fakt silně tlačit
  • žádna podpora ze strany výrobce, jestli máte problém budete si na to muset přijít sami jelikož všechno končí komentářem, zařízení jen připojíte a funguje.
  • ruší se s jinými USB zařízeními

Sice klávesy fungují, ale musí se na ne pořádně tlačit.

K instalaci:
Po připojení k PC se mělo vše nainstalovat samo jelikož na CD dochází jen Editor ne ovladač.
V mém případě nefungovalo nic. LPK25 síce Ableton Live spoznal, ale žádnej výstup z MIDI nedostával.
Po nainstalování MIDI monitoru začali klávesy dávat nic neříkající error, s kterým nemá zkušenosti žádné fórum jak od Windows, Abletonu nebo samotnýho AKAI. Nakonec jsem odpojil všechna USB zařízení (kromě klávesnice a myši), a až teprve pak to začalo hrát.
Takže teď, když ho chci používat, musím odpojit grafický tablet, čtečku paměťových karet, USB rozbočovač a webkameru.

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Roman Pacík

Přidáno: 2. ledna 2014

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Za ty peníze...

Pro začátky určitě stačí...

Akai MPD 18

Akai MPD 18

Přidáno: 30. prosince 2013

• Bytelné zpracování (i pro náruživé uživatele). Vydrží toho opravdu hodně
  • Kvalitně zpracované pady, mající dobré a plynulé "rozlišení" stupňů dynamiky
  • Světelný ukazatel konfigurace s daným hudebním projektem/skladbou (bliká do tempa)
  • Výborná cena

Akai MPD 18 jsem si koupil do mého malého nahrávacího studia, jakožto nástroj pro programování bicích. (Jelikož nemám prostory ani vybavení na nahrávání bicích normálních) Používám jej přes rok, naprogramoval jsem na něm už několikero bicích partů a nemůžu si jej vynachválit. Samozřejmě, musíte si ještě sehnat nějakou "banku zvuků" (plug-in), ale těch je dnes na internetu k mání více než dost. A některé z nich se dají sehnat i zdarma.

Ovšem tento kontroler je i výborná věcička na živé hraní, ve spojení se softwarem jako je například Ableton live. Ale s tímto využitím jsem zatím neměl zkušenost. Jenom jsem to slyšel od pár kamarádů, kteří se tímto zabývají.

Co říci závěrem. Za mně je tento kontroler výborná věc pro naprogramování bicích, či perkusí. V nejhorším případě se na něm dá naprogramovat i nějaký např. strunný nástroj, ale na to se spíše hodí klávesy, které jsou k tomu určené. Ale v programování bicích je na hodně vysoké úrovni a nevytuneluje Vám úplně peněženku.

Line 6 POD Studio KB37

Line 6 POD Studio KB37

Přidáno: 29. prosince 2013

• bezvadný nástroj do domácího studia - dají se na něm tvořit velmi slušně základní aranže a nápady...

mám tento nástroj už pár let, je velmi praktický, lehký a i když je celoplastový, ta při slušném zacházení velmi odolný.... nic lepšího v tomto spojení neznám - zvukovka - kontroler atd.

M-AUDIO Axiom 49 Advanced

M-AUDIO Axiom 49 Advanced

Přidáno: 26. prosince 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• za bura dobra klavesnice i controller
  • fadery, knoby, polovyvazena klavesnice, pady...
  • nektere knoby skacou, napr. na jednom je hodnota 75, otocite o jeden stupen doprava a skoci to na 110... jine knoby to nedelaji
  • neni to uplne nejkvalitnejsi vec na svete, ale za ty prachy...

AKAI MPK mini

AKAI MPK mini

Přidáno: 9. prosince 2013

super

M-Audio Oxygen 49 MKII

M-Audio Oxygen 49 MKII

Přidáno: 22. listopadu 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Pro začátky skládání hudby v počítači je to dobré
  • Cena je přijatelná

Pro začátky skládání hudby v počítači je to dobré
Cena je přijatelná

Alesis Q25

Alesis Q25

Přidáno: 17. září 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Jednoduchý doplňkový software (IGNITE), klasické MIDI i USB připojení, dobrá klaviatura, malé rozměry.

Klasická velikost kláves i při malých rozměrech, obojí možnost připojení MIDI (DIN i USB) rozšiřuje využití tohoto MIDI keyboardu.

Alesis Q49

Alesis Q49

Přidáno: 3. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Nizka hmotnost, snadna prenositelnost, dobre zpracovani kolecek (pitchbend a modulace)
  • Uvital bych vice midi kontroleru, alespon navigacni sipky a par knobu navic; od klaviatury nelze ocekavat hracsky zazitek (coz pochopitelne odpovida dostupne cene)

Jako "kapesni klavesy" pro praci na cestach naprosto dostacujici

Přidáno: 2. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

Velmi kvalitní provedení za vynikající cenu.

M-Audio Oxygen 88

• Dynamika
  • Ovládací prvky
  • Propojení pomocí USB
  • Podpora všech verzí Windows od XP výše
  • Klávesy působí při stisknutí uměle

Klávesy jsou velice vhodné pro začátečníky, jelikož pokud to dotyčného nebude bavit tak alespoň nepřijde nazmar tolik financí.

Dají se rychle připojit k PC, protože Win 7 a 8 si na ně ovladače nainstalují samy.

Identifikovalo mi je každé studio a program jelikož je to běžný "MIDI ovladač" pouze ovládací prvky jsem někde nerozchodil všechny.

Koupil jsem si tyto klávesy jako první, s tím, že jsem neuměl vůbec hrát a inspirovaly mě ke koupi normálního klavíru, kde je to přece jen lepší zážitek, ovšem tím přijdu o možnost vybrat si jakýkoli nástroj, kterých je na internetu nepřeberné množství, ale bohužel jsou čast placené. Pokud se spokojíte s málem, tak ke klávesám M-AUDIO přidává jejich software + zastaralou verzi studia Ableton, které je pro mě nepoužitelné (používám FL Studio).

Zobrazuji 341 - 360 ze 402 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20...21