Nejnovější recenze ze sekce Midi

• Dynamika
  • Ovládací prvky
  • Propojení pomocí USB
  • Podpora všech verzí Windows od XP výše
  • Klávesy působí při stisknutí uměle

Klávesy jsou velice vhodné pro začátečníky, jelikož pokud to dotyčného nebude bavit tak alespoň nepřijde nazmar tolik financí.

Dají se rychle připojit k PC, protože Win 7 a 8 si na ně ovladače nainstalují samy.

Identifikovalo mi je každé studio a program jelikož je to běžný "MIDI ovladač" pouze ovládací prvky jsem někde nerozchodil všechny.

Koupil jsem si tyto klávesy jako první, s tím, že jsem neuměl vůbec hrát a inspirovaly mě ke koupi normálního klavíru, kde je to přece jen lepší zážitek, ovšem tím přijdu o možnost vybrat si jakýkoli nástroj, kterých je na internetu nepřeberné množství, ale bohužel jsou čast placené. Pokud se spokojíte s málem, tak ke klávesám M-AUDIO přidává jejich software + zastaralou verzi studia Ableton, které je pro mě nepoužitelné (používám FL Studio).

Přidáno: 8. května 2013

• mobilita
  • jednoduchost zapojeni
  • kvatlia
  • sofware

Tento produkt zaujme především cenou. Za tyto peníze máte doslova hodně muziky. Keyboard jako takový je super. Klávesy jsou sice o něco jiné než na pianu ale dá se ně zvyknout. A celkově dobře působí celý design. Ale to kde je problém je software přidávaný k tomu. Míchání zvuku vás po minutě omrzí a pokud chcete hrát, chcete zvuk piana, ale příliš citlivá dynamika klávesy vám zkazí radost z hraní a pokud se teprve učíte tak jste v háji. Proto doporučuji jednoduchý software jménem JamDeck. Program, který neumí skládat hudbu jako ostatní ale ty jsou pro živé hraní k ničemu. Takže základní nástroje. Celkem dobrý zvuk a s touto kombinací jsem byl spokojen kdyby chtěl někdo nějaké informace může se mě zeptat tady [email protected]

Přidáno: 23. dubna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

Koupili jsme klávesy pro děti, jsme s nimi naprosto spokojeni

Přidáno: 20. dubna 2013

• malý užitečný
  • pady posílají CC s dynamikou.

dobrý

Přidáno: 5. března 2013

• Malý, skladný, lehký.
  • Naprosto nedostatečná softwarová podpora.

Využitelnost pro začátečníky je omezena chybějícím základním softwarem. Pokud si ho někde dokážete vyčenichat, pak je zařízení doporučitelné.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• jednoduchost, kvalita a prvotřídní produkt co víc dodat :) účel splněn

jednoduché ovládání, poměrně dost možností a jednoduchá synchronizace s PC.

Přidáno: 18. února 2013

• Cena/Kvalita
  • Neni

Cena/Kvalita jsou perfektni.

Přidáno: 31. ledna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

levny a funkcni, pekna hracka mam co jsem chtel. uvidime casem kdy se ten mini usb urve

M-Audio Pro Tools KeyStudio

FOX KeyControl 49

FOX KeyControl 49

Přidáno: 10. ledna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• za málo peněz hodně muziky
  • s programem FL Studio a ASIO4All ovladači chodí jak oči i na tři roky starém notebooku HP DV6 s integrovanou zvukovkou :)
  • za ty peníze jsem nenašel nic

- vynikající poměr cena/výkon, jako první master MIDI keyboard mohu rozhodně doporučit.

Casio LK 220

Casio LK 220

Přidáno: 2. ledna 2013

• Jsou super , jen se peru s připojeník k PC nedaří se , nemá někdo CZ PDF manual ? děkuji.

jen se peru s připojeník k PC nedaří se , nemá někdo CZ PDF manual ? děkuji.

Alesis QX49

Alesis QX49

Přidáno: 30. prosince 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

Splňuje vše co jsem očekával a pracuje spolehlivě.

Přidáno: 26. prosince 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

• nizka cena, klavesy s alespon polovicni hmotnosti
  • prilozeny software, at jiz vyhral cenu jakou chtel, je celkem na nic, ale na druhou stranu ho nekdo nemusi potrebovat, trochu vzhled jeste levnejsi

vic nez marginalne lepsi produkty stoji 10* tolik, cili z tohoto pohledu je to dobry produkt, clovek ale musi vedet do ceho leze, takze treba nahrada piana pro hru do sluchatek to samozrejme neni, pro vyblbnuti se je. u teto kategorie v zasade plati, cim vyssi hmotnost (ktera je dominovana hmotnosti klaves) to ma, tim lepsi, protoze odecitani rychlosti ze dvou tlacitek se prakticky neda zkazit. nicmene pokud to ma hrat, tak je treba si sehnat slusny soundfont, a to neni snadny, normalne se prodavaji za ceny vyssi nez ma tato klaviatura

Novation Impulse 61

Novation Impulse 61

Přidáno: 20. prosince 2012

• Klavesy skvele
  • Nobjednavajte ho ale v Kytarach. Pekne lzou , reknou ze to dnes poslou a druhy den ani vas nemaji zapsanou jako objednavku , je 20.12 a najednou na eshopu je napsano ze to ma prijit az za mesic kdyz to slibovali do zitrka. Budu volat zase ...napisu co a jak

Novation nikdy v Kytarach

M-Audio Axiom Air Mini 32

M-Audio Axiom Air Mini 32

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 19. prosince 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Rychlé odezvy
  • Jednoduché ovládání
  • Malá kompaktní velikost
  • Skvělá synchronizace s Abletonem
  • Cena? Bomba..
  • PADy nejsou tak citlivé
  • Klávesnice má pouze rychlostní senzory
  • HyperControl funguje pouze s dodaným SW

Testoval jsem cca. 2h. Za tu cenu max. spokojenost. Jen povzdech - uvítal bych více otočných potenciometrů a mohl by mít celé 3 oktávy, ale to jsem věděl.. :)

Roland A-800PRO

Roland A-800PRO

Přidáno: 8. prosince 2012

• Klaviatura
  • Provedení
  • Desing
  • Pady
  • úzké klávesy

Plně oceňuji provedení kláves. Možnost používat knoby a slidery aniž bych pustil klávesy je pro mne nedocenitelná a tady funguje skvěle. Rovněž dynamika funguje na klávesách výborně, s pady je to horší, ale dostatečné. Jedinou věc která mi překáží jsou uzké klávesy, ale na to si zvyknete.

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. listopadu 2012

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Lze dobře použít jako klaviaturu virtuálních varhan.
  • Dobrý poměr kvalita/cena.
  • Klávesy při svém pohybu dělají poměrně velký hluk.
  • Mechanická odezva kláves nemůže uspokojit klasické pianisty.

Výrobek jsem koupil jako klaviaturu pro domácí virtuální varhany. Splnil mé očekávání; rozumný poměr kvalita/cena, pro domácí cvičení dostačující. Polovyvážené klávesy svojí mechanickou odezvou celkem obstojně připomínají hru na skutečnou varhanní klaviaturu (samozřejmě spíš s pneumatickou než mechanickou trakturou). V dané cenové relaci rozhodně solidní výrobek, pro amatérské varhaníky ho lze doporučit.

Přidáno: 22. listopadu 2012

• Počet funkcí
  • Skladnost
  • Není nutné instalovat drivery
  • Ideální na nástin beatů
  • Funguje i na win 2008 R2
  • Odezva padů
  • Malé klávesy - i celá konzole by mohla být větší
  • Nutnost dohledat mapping pro ableton na forech (není na stránkách výrobce)
  • neodpovídající velocity na klávesách i padech

Supr pokud skládáte doma v ložnici, nicméně odezva odradí po prvním zapnutí. Zároveň neodpovídá velocity u padů, zatímco klávesy jsou tvrdé takže když hrajete jemnějším dotekem bude vám hodně skákat hlasitost (doporučuji velocity v nástrojích vypnout, toto určitě není vhodný nástroj na simulaci klaviatury).
Je to vhodný nástroj na domácí skládání, když si uděláte syn'ták a zkoušíte si melodie a souzvuk, a chcete si oťukat pady. Pokud se chcete naučit i hrát na nástroj a využívat mpc v plné palbě, doporučuji jednoznačně midi s větším rozsahem kvalitnější klaviatury a zvlášť kvalitní mpc.

Novation Remote 61 SL MK II

Novation Remote 61 SL MK II

Přidáno: 19. listopadu 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

• Perfektní MIDI Master Keyboard a MIDI Kontroler.
  • Dokonalé zpracování.
  • Skvělé a bezproblémové využití AutoMapu v DAW.
  • Nic.

S tímto produktem jsem absolutně spokojen.

Roman Farnik Roman Farnik

Přidáno: 18. listopadu 2012

• rozsah kláves
  • provedení
  • poměr cena/výkon

Pokud patříte mezi začátečníky co se týče skládáni hudby, rozhodne oceníte tento produkt. Keyrig 49 jsem koupil před pár dny a s koupí jsem naprosto spokojený. Tento produkt doporučuji

Zobrazuji 361 - 380 ze 403 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21