Nejnovější recenze ze sekce Midi

Přidáno: 16. října 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

• na youtube je spoustu tutorialu, coz vyrovna ten nedostatek manualu
  • ovladani je vcelku intuitivni
  • pady pekne sviti, kdyz se na ne klepne
  • potenciometry funguji perfektne
  • vypada relativne pekne
  • Nekde na zahranicnim serveru jsem cetl pred koupi produktu, ze ty pady se blbe mackaj... a opravdu..Pady jsou nejake divne. pouzivam FL studio, a podarilo se mi oba systemy dobre spojit, ale pady jakoby chteji reagovat na velmi silny uder aby udaly 100% velocity(hlasitost). pokud se klepne slabe, tak nekdy vysle 1% signal, nekdy 50%... mozna jsem systemy jen spatne nastavil, ale zrejme je to chyba tech padu. protoze zbytecne se snazi zjistovat silu prstu...
  • pribaleny manual je naprosto nedosatecny(neboli zadny), ale co by clovek mohl chtit za ty prachy ze..
  • ten USB kabel mohl by jeste malinko delsi (ma asi 1.5m)
  • malinke, temer nepoznatelne spozdeni

Potenciometry i klavesy splnily me ocekavani, tam neni problem... ty pady jsou trosku horsi, ale clovek si asi casem zvykne. Nevim jestli bych tento produkt doporucil, jsou to me prvni pady, mozna ze se daji v te cenove relaci koupit lepsi, ale tyhle zas vypadaji, ze neco vydrzi, konstrukce je kvalitni.

M-AUDIO Keystation 88ES

M-AUDIO Keystation 88ES

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2012

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Plna klaviatura
  • Ani zdaleka nepripomina kladivkovu klaviaturu

Nie je to profi klaviatura, ale ma plnu sirku 88 klaves, dobre elektronicke snimace, USB a dobry software, idealne pre nadsencov amaterov a vhodny na naucenie za vybornu cenu, podporuje aj iPad s camera connection kitom

Akai LPK25

Akai LPK25

Přidáno: 7. srpna 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

Za velmi nízkou cenu dobrá kvalita. Po připojení do počítače ihned funguje (bez předchozí instalace čehokoliv), zpracování se zdá až překvapivě kvalitní, jedinou nevýhodou pro někoho můžou být docela tenké klávesy.

Přidáno: 17. června 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• pro začátečníky.. k sw Reason perfektní věc.. není tak finančně náročná jako jiné produkty
  • bohužel jako klávesy nic moc moc krátké.. ale s tím sem to už kupoval

pro začátečníky.. k sw Reason perfektní věc.. není tak finančně náročná jako jiné produkty určitě pro začátečníky bych doporučil

Anonym Anonym

Přidáno: 15. března 2012

• kvalita
  • pěkné podsvícené pady
  • krásný pocit při otáčení knoflíků (jsou takové hezky promazané :))
  • malá hmotnost
  • malé rozměry
  • též malé rozměry - je to i nevýhoda, například klaviatura je moc drobounká - ale není to nic hrozného..

Je menší než jsem čekal.

Alesis Q49

Alesis Q49

Přidáno: 12. března 2012

• kvalita klaviatury

standardni midi controller s sirsi klaviaturou, muj model prisel s jednou vrzajici klavesou, coz nepotesi.. jinak ta vec ma pitch bend a modulator a klavesy jsou citlive na uhozy. nehraje se na tom spatne, zazrak to ale neni. kvalita odpovida cene

Akai MPD 18

Akai MPD 18

Přidáno: 27. února 2012

Zakoupeno v MUSIC CITY

Kontroler jsem objednávala pro přítele, sama o tom nic nevím, ale on říká, že je spokojený.

M-Audio Oxygen 49 MKII

M-Audio Oxygen 49 MKII

Přidáno: 31. ledna 2012

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Perfektní pro začátečníky i pokročilé. Perfektní nástroj za málo peněz.

Doporučuji každému kdo váhá nad koupí midi kláves, tento produkt. Protože je to opravdu skvělá koupě.

Přidáno: 16. ledna 2012

M-Audio Axiom 49

M-Audio Axiom 49

Anonym Anonym

Přidáno: 15. října 2011

(naposledy upraveno 15. října 2011)

• možnost nastavitelnosti padů přímo na zařízení
  • pro mě žádné

kvalita za rozumnou cenu

Johnny B Johnny B

Přidáno: 27. srpna 2011

(naposledy upraveno 26. prosince 2013)

• spousta kvalitně provedených ovládacích prvků (nekonečná & 3/4 "kroutítka", pady, fadery - všechny citlivé i jen na dotek)
  • šikovný informativní podsvícený displej
  • výborný kombinovaný pitch bend s modulací (modulace se dá zcela uvolnit anebo se automaticky vrací do nulové polohy)
  • kvalitní "synťáková" dvouoktávová dynamická klávesnice podporující aftertouch
  • napájení (i jen ) přes USB
  • lehký (tudíž lehce přenosný)
  • Automap software umožňující přímé ovládání pluginů a DAW programů (až překvapivě příjemně funkční - obzvlášť v kombinaci s pouze notebookem)
  • transportní tlačítka RW / FF / STOP / PLAY / LOOP / REC
  • slušná uživatelská podpora od výrobce (e-mail)
  • touchpad je málo citlivý (je potřeba hodně tlačit)

Velmi kvalitně provedený keyboard / kontroler s funkční softwarovou třešničkou navrch za výbornou cenu, ideální jak na pracovní stůl, tak na cesty s notebookem. Vhodný také pro živé hraní / DJování

Korg nanoKEY Studio

Korg nanoKEY Studio

Přidáno: 28. dubna 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• Jednoduché ovládání, perfektní design, na tlak citlivé tlačítka klávesnice, hodně velký virtuální rozsah kláves, modulace, komunikace s programem FL Studio 9 a nižší verze.

Tento produkt jsem si vybral proto, že je levný, a má výborné schopnosti.

Přidáno: 19. dubna 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• mala velikost (perfektni na cesty)
  • pady(podsvetlene, reagujici na dotek)
  • arpeggiator
  • otocne knofliky

Toto male pianko je skvele na skladani hudby do abletonu i do ostatnich hudebnich softwaru ktere podporuji midi. Klavesy jsou citlive tak akorat a otocne knofliky jsou perfektni. Mensi zapor bych videl mozna v padech ktere nejsou dostatecne citlive ale kdyz se jich dotknete tak se rozsviti a je videt jake tempo jste udelali. Jinak cena je bezkokurencni za tak kvalitni midi zarizeni.

Behringer UMA25S

Behringer UMA25S

Přidáno: 13. února 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• celmi jednoduche intuitivni programovani kontroleru, obstojna dynamika i zvukovka, v pomeru k cene jsem spokojen.
  • manual je snad ve vsech jazycich krom cestiny

spokojen, za tu cenu.

Přidáno: 9. ledna 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

V současnosti asi nejlepší kontroler svého typu v poměru cena/výkon.

Přidáno: 13. října 2010

(naposledy upraveno 13. října 2010)

• Velmi perfektní výrobek
  • nenalezl jsem žádné záporné možnosti u tohoto výrobku

jsem spokojený tento výrobek mi velmi pomáhá v rozvíjení mé hudební aktivity a ostatním bych doporučil jelikož se vyplatí si koupit M audio Key rig49
a v příštím nákupu si budu dávat pozor na to jestli jsem neudělal překlep a nejsem mimo www.muzikant.cz poté bych nemohl si poridit dalsi produkt z duvodu spatnych zkusenosti s konkurencnimi firmami.dekuji tesim se na dalsi spolupraci

Přidáno: 20. července 2010

(naposledy upraveno 20. července 2010)

• Jednoduchost,intuitivnost,vynikající klaviatura,
  • Design.SW AUTOMAP 3.5 PRO ,podsvícení ovladačů a kontrolerů,XY touchpad,tlačítka transportu ve spojení s A-L,nemá chybu.

Vynikající midi kontroler,s perfektní možností namapování ovladacích prvků,různých typů pluginů nebo MIDI CC.

M-Audio Oxygen 61 MKII

M-Audio Oxygen 61 MKII

Přidáno: 30. dubna 2010

(naposledy upraveno 30. dubna 2010)

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Jednoduché zařízení pro domácí (nejen) použití, možnosti ovládání, kvalitní zpracování, vzhled(konečně žádný stříbrný plast), samozřejmě napájení USB-každej kabel se počítá. překvapivě lehké(cca3kg),
  • nemám připomínek (snad jen po Yamaha PSR... přeci jen klaviatura trochu jiná, neřikám špatná ..jiná)

naprosto OK. tedy za tu cenu. s více kč bych šel např. do YAMAHA - KX61

M-Audio Keystation 61es

M-Audio Keystation 61es

Pajcus Pajcus

Přidáno: 16. února 2010

(naposledy upraveno 12. října 2010)

• kladívkové klapky vypadají dobře
  • nízká hmotnost
  • klapky jen vypadají jako kladívkové
  • vizuální kvalita plastového těla

Potřeboval jsem jednoduchý klávesový midi-controller, abych své hudební nápady mohl prostřednictvím MIDI snadněji přenést do hudebního programu (používám Cubase). Možná bych měl uvést, co vlastně znamená midi-controller, protože stále existuje i v hudební branži kupa lidí, kteří si myslí, že to zapojí do zásuvky a bude to hrát. Midi-controller je zařízení, které slouží k převodu pohybu do matematických hodnot (pohyb může být vyvolaný stiskem nebo třeba vzduchem v případě dechových contollerů), které jsou dále vyhodnocovány dalším zařízením, kterým může být sampler, syntetizérem, nebo počítačem vybaveným vhodným softwarem. Teprve tato zařízení pak matematickým hodnotám přiřazují zvuky.

Po dlouhém vybírání na e-shopech jsem dospěl právě k M-Audio Keystation 61es. Tuto klaviaturu jsem si vybral vzhledem k její příznivé ceně, dostatečnému počtu kláves (61 kláves, 5 oktáv) a simulaci kladívkové mechaniky.

Bylo mi jasné, že s tou simulací kladívek to nebude zrovna slavné, ale i tak mi tato volba přišla při nejmenším atraktivní. Výrobce uvádí, že se jedná o polovyváženou klaviaturu s citlivostí na dynamiku a myslím, že mluví pravdu. Klapky nekladou takový odpor při stisknutí a nemají tak silný zpětný ráz, jak tomu bývá u kladívkové mechaniky, ale i tak se na ně hraje lépe, než na většinu klávesnic běžných kláves a controllerů. Ty co i od midi-controlleru očekávají kladívkovou mechaniku jako u piána tento výrobek nemůže uspokojit - přijde jim spíše jako hračka!

Zobrazuji 381 - 400 ze 401 recenzí 1...17 18 19 [ 20 ] 21